Путін – відбитий неадекват! Неочікувані деталі розмови з Макроном – про це дізнались вперше!

Це відбитий неадекват, – Фейгін про розмову Путіна з Макроном перед вторгненням

Росіяни сподіваються, що можуть змусити Україну до капітуляції. Однак на цьому етапі це вже неможливо. Хоча, щоб це зрозуміти, треба було б вивчити стенограму перемовин Еммануеля Макрона з Путіним за 20 лютого – якраз перед повномасштабним вторгненням. Про це висловив свою думку російський правозахисник Марк Фейгін 24 каналу.

За його словами, кремлівський диктатор тоді розмовляв з французьким президентом і вже знав, що нападе на Україну. Він був переконаний, що за якийсь тиждень зможе забрати цілу країну.

І це не заважало йому спілкуватись з Макроном, як кримінальний авторитет, додав Фейгін. Макрон це в цей час поводився як відповідальний політик, який щиро переживає, щоб у Європі не було війни.

“І оці 100 годин плівок показали в Єлисейському дворі для того, щоб показати, з ким Макрон мав справу. Путін – це ж відбитий неадекват,” – наголосив Фейгін.

Виявилося, що за 4 дні до повномасштабної війни президент Франції Еммануель Макрон дзвонив Путіну, щоб поговорити про Мінські угоди.

Президент Франції під час візиту до Києва підтвердив українським журналістам, що його спілкування з Путіним не дало результату, і тепер він це особливо відчуває.

Він заявив, що з огляду на ту кількість годин, які він провів у розмовах з Путіним, і враховуючи те прозріння після відвідин Ірпеня та Бучі, Макрон дуже розчарований.

“Розчарування – це навіть недостатньо сильне слово, зважаючи на те, до чого привели дії цієї людини”, – пояснив він.

Він також стверджує, що не мав ілюзій щодо намірів російського лідера.

“Саме тому я доклав стільки зусиль, щоби ця війна не починалася. Тому я взимку їздив у Москву, і до того стільки часу провів з цією людиною. Бо я розумів, що кожен новий крок буде створювати щось незворотнє і для України, і для Росії”, – наголосив Макрон.

Після візиту до Києва Еммануель Макрон написав три твіти українською мовою.

Перш за все, президент Франції наголосив, що Україна є частиною європейської родини.

“Разом із своїми партнерами з Німеччини, Італії та Румунії, підтримуючи статус України, як безпосереднього кандидата на вступ до Європейського союзу, ми підтверджуємо це президенту Зеленському,” – написав він.

Згодом він додав, що у найближчі дні, як тільки Єврокомісія визначить рамки для обговорення, 27 держав-членів ЄС, повинні будуть разом прийняти важливі історичні рішення, щоб втілити обіцянки. 

“Ми повинні показати Україні рішучий і чіткий вчинок”, – висловився він.

Окрім того, Макрон зазначив, що у короткостроковій перспективі для розробки з Україною відповідей на питання безпеки, енергетики, мобільності, зміцнення інфраструктури та молоді, європейцям потрібно буде знайти нові форми союзів.

Вже пізніше, близькі до Єлисейського палацу ЗМІ опублікували повний текст розмови Макрона та Путіна, яка сталася за кілька днів до початку повномасштабного вторгнення російських військ в Україну. 

Цей діалог цікавий з кількох причин. Перша – він демонструє, що Путін брехав Макрону: він не збирався відводити війська з українського кордону. Друга – Захід до останнього намагався тиснути на українську владу з тим, щоби той пішов на поступки Путіну, ба більше, сам Захід хотів дечим поступитися. Третя – Зеленський та загалом українське керівництво не збиралися, попри тиск, поступатися інтересами держави.

Дев’ятихвилинну розмову Макрона та Путіна покладено в основу документального фільму “Президент, Європа і війна”, який вийшов 30 червня на телеканалі France 2.

Путін також звинуватив Макрона у бажанні “переглянути Мінські домовленості” та попросив врахувати “мирні пропозиції” терористів з “ЛДНР”. 

У відповідь президент Франції відповів що йому “начхати на думку сепаратистів, в угоді вона не передбачена”. Водночас він запропонував себе у ролі посередника і заявив, що “зажадає від Зеленського негайної зустрічі”.

Наостанок Макрон запропонував Путіну організувати саміт з президентом США у Женеві, щоб досягти деескалації. Путін сказав, що “не у захваті від ідеї призначення конкретної дати, а зустріч потрібно готувати, пливучи за течією”.

Source link

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *