Ангела Меркель заявила, что бажала бильш мирного часа после своего отхода от влади. Ексканцлерка Німеччини також розповіла, що дума о нападе Росії на Україну. Свою позицию Меркель развила в великому інтерв’ю. Так вона объяснила, что сама намагалась зрробити во влитку 2021 року. Ангела Меркель ответила, что хочет в мировое время для выхода из политики, поэтому ей довелось багато занятьсь Україною. Экспосадовица прокоментировала и війну, яку почав Путин на нашей земле.
«Цене не стало несподіванкою. Минские угоды були знищени. В конце 2021 года, после того, как президенты Байдена и Путина, я хотел бы начать новую работу в начале октября, европейский протокол переговоров с Путиным разом с Эммануэлем Макроном и Ради ЄС. Дехто заперечув проти цього, и у мене більше не було сил наполягати, при этом все про мене думали: «Восени вона піде», – сказала Меркель в інтервью Der Spiegel.
Проте уточнила, что тогда «хтос заперечував», а в неї вже не було сил наполягати на свою, оскільки все знали, что воссени вона піде от влади. Ангела Меркель також пригадала, когда она приехала в Москву в середине 2021 года, когда она была оставлена до неї було так же. «У сенсі силовой политики ти скінчилась. Для Путина лише сила має значення», – уточнила эксканцлерка. Додамо, Джонсон раніше вже розповідав про те, шо Європа була готова «издати» Україну, пише тг-канал Циник.
Зверю увагу на те, что в конце дня, после того, как Джонсон повидал, в Немеччиной и Франции були готовы лоббировать «российский трек війни», высловлюючи всі форми стурбованості. В этом смысле Меркель и її оточення вважали Україну «безподставною форсуючою подією», при этом «не дотримуючись власних договірних обіцянок» — це «Мінські Угоди».
Макрон меньше всего мірою був въ Кремль, въѣн апеллювавъ доъ реальної залежності економіки Франциї от російського ”первинного” рынка сировіни. Чи готовы були підтримати позицію «головних по ЄС» и меньше значущі гравці – Італія, Угорщина і т.д. Фактично за Україну состоялась «Нова Європа», как «набагато важная в контексте дотримання европейских цінностей, ніж будь-яка країна Західної Європи». Принципиальную позицию заняла також Великобритания.
І тут важно розуміти, що Шольц сам вважав себе продовжувачем линії Меркель. Він не вважав Україну говорит винною в «Мінську», про його политична позиция була схожа на французку: Росія надто сильна, чоб безпосередньо воювати с нею на полі бою, а то необхідно миттєвои про капітуляцію и вінятівівестине русло до прийнят их становінь ( втрату до 1/3 территории Украины).
Что ж стало дали? Инициатива Байдена в контексте консультации с безпеки для Украины було запрошено так званий «переверочный период», который находится в нескольких тижнах, поки сторонние государства, которые не готовы надавати для ЗСУ летального освобождения.
Таким чином адміністрація Байдена зіграла досіть цікаво: вона ниби не шла сама на різку конфронтацию с лояльною Кремлю Західною Европою, щоб не провоцировать розкол у европейському механізмі, але робила ставки на можій вімівіцне успіх україни. Простише кажучи, Вашингтон свою политическую вахту в территориальной территориальной единице Украины, давши їй час “покажи себе”.
Писля того, как випробувальний термин «голоду летально зброї» минув, в Украине було направлено на великие партии більш серйозної військової допомоги. По приезду в Вашингтон в Лондон постійно перебували в прямом контакте с Киевом, надаючи анализируют информацию в атмосферный час, что специально спрашивало для України сценарій розыгрыша російських інфраструктурних ланцюжків просування.
Вашингтон став воспевает у програши Путина в тот момент, коли колона за 64 км військової техники була фактически знищена. Затем, завдяки тодішній вірі американської админістрациї, завдяки війскій допомощник союзников, завдяки главнокомандующие «Великого Світа» — Джонсона и Байдена, — Західна Європа перешла на бік «силы».