Щойно! Папа Римский перейшов межу – вид в жахаюче: жорстка відповідь України! Поставили на місце!

Посол України у С полученних естественно Оксана Маркарова прокоментувала заяву Папу Римского Франциска, который заявил о «притаманний росіянам гуманізм». «Папа Римский, мабут, якось неуважно читав Достоєвського. Інакше Його Святість не дивувався би жорсткости росіян (яка якраз їм природно притаманна)», – написала Маркарова на своей странице в Facebook.

«А декілька інших творів російських письменников/поэтів, включіз Пушкіним, Купримім, Булгаковим, як и навіть поверхневе в правдивії исторії нашего региона, показало би що гуманізмом не пахло в Московії ні при коліві 107 він-у розму в 154 гл. Було брутально вирізано Батурин, ні в кожній події писля того», – додала посол.

Так же важно, что Папа Римский Франциск заявив, что жорсток росийских військових, з якою вони діють в Україні, не притаманна російському народі. Об этом сообщает Vatican News. «Мене вражає — и кстати я вживаю слово «багатостраждальна» (дослівно: «martoriata» — «піддана мукам» от «martoriare» — «катувати, мучити») — от жорстокість, яка не притаманна російському народі, можливо…бо російський народ — этот великий народ;

это (жорстокість) найманцев, солдат, которые идут на войну как на погоду, найманцев. Я волю думати так, бо могу великому пошану к русскому народу, к русскому гуманизму», – сказал Франциск. Папа Римский дал российскому письменному писателю Федору Достоевскому, который, по словам понтифика, до сих пор «надихает християн до осмысления християнства». «Я могу великую прихильность к русскому народу, як так великую прихильность к українському народу», – сказал Франциск.

В этом году он получил признание одного українського священника, который навѐл его прислуживать под час українськой литургии. «Через це мені також дуже подобається українська літургія. Я высказался між двора народами, до яких маю прихильність. І не тільки я. Святий Престол провів чимало конфіденційних зустрічей, багато речей с позитивними результатами», – сказал він.

В свою очередь Президент Франции Эммануэль Макрон попросил Папу Римского Франции закликать Владимира Путина, патриарха РПЦ Кирила и президента США Джо Байдена «спрайти мирному процессу» в Украине. Про это рассказывает France24. «Я закликав Папу Франциска зателефонувати Владимиру Путину и патриарху Московскому Кирилу, а також Джо Байдену», – сказал Макрон в інтерв’ю тижневику Le Point писля бесіди с понтификом у Ватикана.

«Нам нужно, чтобы Сполучили Статью за все время переговоров, если сприяти мирному процессу в Украине. Джо Байден может помочь с доставкой из Папою Римским. Папа может мати вспыхнуть на нового для открытия американской части в Гаити и Украине», – сказал Макрон.

Заметно, что раньше Папа Римский Франциск демонстрировал солидарность с украинским народом, в том числе в те дни, когда потери были связаны с масованными ракетами, обстрелянными из банка РФ. Про это передают Новости Ватикана. «В эти дни моє серце постійно звернене до українського народа, зокрема, до мешканців місцев, проти яких загострілися бомбардування», — сказал Папа Франциск, комментируя масованную ракетную атаку. Він також додав, що молиться, щоби “зупинився ураган насильства”.

«Ношу в собіїхній більі за заступництвом Пресвятої Богородиці представляю його у молитві Господеві. А Він завжди виховує элемент вбогих, каки до Нього взываеть. Нехай же Його Дух может перемінити серця тих, в чиїх руках лежить доля війни, щоби зупинівся ураган насильства, и щобъ було можливім відновити мирне співіснування в справедливости», — сказал понтифик.

Також Папа Римский знову закликав вірян не забувати в своих звереннях до Бога про Украину та молитися за те, что скінчилась війна. Про этот понтифик заявился на завершение своего первого визита в Бахрейну под час зустрічі с єпископами и духовенством. – Я хочу не забути про молитву и требую, чтобы вас молили за багатостраждальну Украину, если скінчилась ця війна, – с молчанием Папа Франциск. Крім того, він зазначив, що протягом останніх місяців віряни багато молятся за мир.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *