Та що ж це робuтьcя таке? Вчора Матвієнко, а сьогодні вже в Ротару… Щойно сuн зіркової артuстки повíдомuв

У родині легендарної української співачка Софія Ротару сталося горе, єдиний син артистки повідомив перші подробиці. У сторіс на своїй сторінці в Instagram Руслан Євдокименко повідомив, що з життя пішла його теща Людмила Дмитрівна. “Люся, ну як же так… ”, — написав він під чорно-білою світлиною матері своєї дружини.

Син Софії Ротару не став розкривати причину смерті тещі. Вона трохи не дожила до свого 72-річчя.Нагадаємо, продюсер Руслан Євдокименко разом із сином Анатолієм на початку повномасштабного вторгнення рф на територію України втрапили в гучний скандал. У березні 2022 року було затримано групу з дев’яти чоловіків, які намагалися втекти до Молдови човном і незаконно перетнути державний кордон України. Серед них були син та онук Софії Ротару.

Потім галас втих і Анатолій Євдокименко таки зміг втікти за кордон. Онук артистки не розкриває, де саме перебуває зараз і як йому вдалося виїхати з країни під час воєнного стану. Він лише заявив що “був змушений залишити країну” й тепер живе життям справжнього кочівника. Анатолій будує музичну кар’єру під псевдонімом SHMN.

София Ротару с семьей

Сама Софія Ротару прямо про російську агресію не говорить, лише публікує одиничні сторіс у дні найбільших обстрілів та трагедій.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *